Vítejte na webu Apartmány Zlín

Apartmány Zlín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Ubytování se nachází  na velmi dobře dostupném místě ve Zlíně 3 km od sjezdu z dálnice, kousek od centra města,  v městské části Malenovice jen pět minut od hradu. Výhodná vzdálenost je také od města Otrokovice.

Výborné místo pro ubytování ve Zlíně a pro turistiku i pro služební cesty. Levné ubytování s vysokým standartem za danou cenu. Možnost ubytování pro dvojice, rodiny s dětmi i pro skupiny turistů. Mimo letní sezónu nabízíme apartmány pro firmy a jejich pracovní skupiny montérů při delším ubytování možnost zvýhodněné ceny. Ubytování Otrokovice pro techniky a montéry na stavbách města. Levné ubytování Otrokovice.

Zlín je moderní město mezi  krásnou přírodou Valašska vybudované ve funkcionalistickém baťovském stylu.  Městká část Malenovice je známá  gotickým hradem Malenovice, v minulých staletích v držení šlechtickým rodem Štenberků.

V blízkém okolí se nachází další historické památky zámek Pohořelice, zámek Napajedla,  zámek Kroměříž s nádhernými zahradami, zámek Lešná, zámek Vizovice a zřícenina hradu Lukov. V okolí Zlína je hustá síť cyklostezek a také technická zajímavost Baťův kanál. Otrokovice mají přístav a výletní lodě plující po řece Morava směr Spytihněv, pak Baťovým kanálem na Uherské Hradiště. Nabízíme také úschovu kol v našem penzionu Zlín.

Při ubytování za účelem pracovního pobytu v našich apartmánech máte výhodnou vzdálenost do firem Barum Continental Otrokovice, Mitas Otrokovice, Agro Otrokovice, Tajmak ZPS Zlín Malenovice a do bývalých Baťových závodů ve Zlíně.

Při využití ubytování v našich pokojích a apartmánech můžete zažít spoustu příjemných zážitků v blízkém okolí.

Upozornění návštěvníkům

Nabízíme ubytování Masters of Rock Vizovice, Trnkobraní Vizovice a Barum Rallye. V tyto termíny si prosím rezervaci zajistěte s dostatečným předstihem. V průběhu roku sledujte nabídku zajímavých akčních nabídek. Pro dlouhodobě ubytované skupiny pracovníků firem pracujících na zakázkách ve Zlíně nabízíme individuální slevy.